Zapytaj wróżkę o swoją wybrankę życiową!


Może i dostrzeżesz jej wady – m.in. nieuczciwość, niewierność, przerost ambicji – ale prawdopodobnie rozsądek przegra z ogromnymi emocjami, jakie w Tobie rozbudziła. Nie bez powodu zastanawiasz się nad prawdziwością jej uczuć. Tak naprawdę ona nie jest w stanie nikogo szczerze pokochać.

Twoja dziewczyna doznała niegdyś traumatycznych doświadczeń. Z tego powodu dowiedziała się wiele o sobie oraz w ogóle o życiu. Cierpiała, ale przetrwała. Dlatego też czasami odsuwa się od Ciebie, co Ty odbierasz jako brak uczuć z jej strony. Na szczęście prawda jest inna, ona Cię kocha, pragnie być z Tobą, aczkolwiek nie jest na razie w stanie wymazać złych wspomnień z poprzednich lat.

Jesteś osobą dla której uczucia stanowią bardzo istotny element życia. Dlatego mocno przeżywasz każdą kłótnie i wszystko co mogłoby sugerować że dla Twej partnerki nie jesteś najważniejszy. Jednak w tym przypadku przesadzasz, dziewczynie zależy na Tobie. Możesz być pewny jej uczuć. Tak mówi astrolog

Niestety, ale Twe obawy nie są bezzasadne. Partnerka ma zawsze wiele spraw ważniejszych od Ciebie. Dopiero gdyby Cię straciła zaczęłaby Cię doceniać. Jeśli chcesz dalej brnąć w ten związek powinieneś wywierać na nią presję, tak aby zobaczyła że jeśli macie dalej być ze sobą , ona musi zmienić swoje postępowanie.

Twoja wybranka jest osobą otwartą na ludzi, zintegrowaną wewnętrzną. Niestety ale traktuje Cię tylko jako przygodę, pomimo iż zarzeka się że jest inaczej. Jesteś tylko odskocznią, sposobem na zabicie nudy. Tak więc przejrzyj na oczy, jej uczucia nie są stałe, w każdej chwili może zostawić Cię dla innego mężczyzny. Nie ma sensu być z kimś takim.

Wróżka mówi, że niepotrzebnie się martwisz. Zapewne jakieś niezbyt miłe wydarzenia spowodowały to, że nie jesteś pewny jej uczuć, aczkolwiek w głębi duszy, partnerka naprawdę Cię kocha. Powiem więcej, ona nie wyobraża sobie bez Ciebie życia. Tak więc spokojnie czekaj na rozwój wydarzeń. Jest Wam pisane szczęście na całe życie.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Wisielec położenie normalne

Karta Wisielca symbolizuje człowieka, który zapewne powiedziałby o sobie, że „żyje jak w klatce”, po czym z rozpaczą zapytał: i co ja mam teraz zrobić?!... Niestety, nie zna odpowiedzi. Cechuje ją pasywna postawa wobec losu. Ty zostałeś obsadzony w roli plastra na zranione serce. Nie żywi ona do Ciebie prawdziwego uczucia. Zakończ ten związek, im szybciej tym lepiej.

Tagi dla artykułu

astrolog, horoskop indywidualny, karty tarota, wróżba z daty urodzenia, wróżby

Komentarze: 9


noavatar.png
Chung 2017-11-19

hehe rzetelne

noavatar.png
Dewayne 2017-11-19

Rzeczywiście ciekawskie

noavatar.png
Broderick 2017-11-20

Porywająco wypisane

noavatar.png
Evie 2017-11-20

fascynująco odtworzone

noavatar.png
Casey 2017-11-24

jestem na istotnie

noavatar.png
Keneth 2017-11-24

stanowię na owszem

noavatar.png
Ulrike 2017-11-25

zamierzasz perfekcyjnego bloga

noavatar.png
Nestor 2017-11-25

Dawno nie przeglądał czegoś oczywiście bajeranckiego

noavatar.png
Malvina 2017-11-25

tak interesująco napisane