Wróżka przepowiada finanse na 2018 rok


Podczas nich niestety wydajesz pieniądze na rzeczy które nie są Ci zupełnie potrzebne. Myśląc o oszczędzaniu musisz niestety zmienić swe zachowanie. Kupuj rzeczy których będziesz na pewno używać. Pozwoli Ci to zaoszczędzić. Nie możesz za to winić swoich znajomych. Nie mają oni żadnego wpływu na Twe finanse.

Wróżba od tarota: Księżyc położenie normalne

Potrafisz długimi momentami żyć oszczędnie, a jednocześnie przechodzisz okresy w których regularnie szastasz pieniędzmi, kupując niepotrzebne rzeczy. Zdecydowanie lepsza byłaby postawa umiarkowana- tak więc przez cały rok kupować rzeczy które są Ci potrzebne, bez większych szaleństw. Winienie znajomych za kłopoty finansowe jest bez sensu, chociaż zdarza się, iż pewna osoba próbuje Cię wykorzystać. Nie możesz jednak mierzyć wszystkich równą miarką.

Jesteś osobą lubiącą zakupy. Taki jest Twój charakter i ciężko będzie Ci to zmienić. Dlatego zamiast winić znajomych za brak pieniędzy, pomyśl lepiej co zrobić aby zarabiać ich więcej. Jesteś pod szczęśliwą kartą, tak więc spróbuj w najbliższym czasie zrobić coś co znacznie polepszy Twe zarobki. Zobaczysz że się uda.

Wróżba od tarota: - Głupiec położenie normalne

Jesteś w potrzasku. Z jednej strony pragniesz w końcu zacząć zarabiać konkretne pieniądze, z drugiej jednak, boisz się podjąć ryzyka. W najbliższym czasie na szczęście uda Ci się spotkać osobę, która pomoże Ci w życiu. Dzięki niej Twa sytuacja finansowa ulegnie poprawie. Tak więc możesz patrzeć na najbliższy czas z optymizmem. Otrzymasz wymarzony zastrzyk gotówki.

W najbliższym czasie nie zanosi się na to, że Twa sytuacja finansowa się poprawi. Nie dostaniesz więc zastrzyku gotówki, zachowany niestety zostanie status quo. Aby więcej zarabiać, musisz po prostu znaleźć bardziej dochodowe zajęcie.

Wróżba od tarota:- Kapłanka położenie normalne

Karta ta oznacza powodzenie finansowe. Pamiętaj, aby nie słuchać rad innych ludzi, osobiście w głębi duszy wiesz czego chcesz, jest Ci pisane powodzenie finansowe, i spory zastrzyk gotówki w najbliższym czasie. Jesteś więc pod dobrą gwiazdą.

Wróżba od tarota: Cesarzowa- położenie normalne

Obecnie Twa sytuacja finansowa nie jest najgorsza, aczkolwiek pragniesz, aby była jeszcze lepsza. Jak wiadomo nic nie zrobi się samo, wykorzystaj więc swoje zdolności organizatorskie do zarabiania pieniędzy. Jeśli się przyłożysz możesz liczyć na naprawdę spore zyski. Dlatego więc nie zamartwiaj się, lecz zwyczajnie zacznij działać. Nikt nie da Ci sam pieniędzy, wykorzystaj więc swoje możliwości.

Sprawdź inne portale wróżbiarskie

Liczne błędy z przeszłości sprawiają, ze Twa sytuacja finansowa nie jest najlepsza. W najbliższym czasie Twe finanse nie ulegną znacznej poprawie, dopiero po kilku miesiącach być może przy odpowiednich staraniach zacznie Ci się w końcu układać.

Tagi dla artykułu

horoskop indywidualny, horoskop majów, karty cygańskie, karty lenormand, portale wróżbiarskie, profesjonalna wróżka, wróżka na telefon

Komentarze: 13


noavatar.png
Rocco 2017-11-06

Nadzwyczajnie się zaczytuje

noavatar.png
Alta 2017-11-08

autentycznie porywająco zanotowane

noavatar.png
Ella 2017-11-08

bede tutaj drążyć albowiem ekstra wypisujesz

noavatar.png
Sammy 2017-11-18

ujmujesz udany kanon wypisywania

noavatar.png
Ruben 2017-11-20

wciągnąłem się w wpisika

noavatar.png
Delora 2017-11-20

dzięki zbyt nośną genealogię

noavatar.png
Isabell 2017-11-24

dzięki pro udany wpis

noavatar.png
Chase 2017-11-24

lubie twój blog

noavatar.png
Debbra 2017-11-25

Wdechowy wpisik

noavatar.png
Earlean 2017-11-25

Ciekawie skreślone

noavatar.png
Ingrid 2017-11-25

hiper produkujesz

noavatar.png
Merrilee 2017-11-25

dzięki zbyt dobry tekst

noavatar.png
Graham 2017-11-25

pociąga mi się